bize ulaşın

444 5 463

DOĞAYLA BAŞBAŞA BİR AİLE YAŞAMI

Ege’nin doğal bitki örtüsünden ilham alınarak oluşturulan Gültekin Pera’nın karakteristik peyzaj yapısı çocukların doğayla başbaşa
büyüyeceği, ailelerin mutlulukla vakit geçirebileceği her anın zeminini oluşturacak.

ÇOCUK VE GENÇ İMKANLARI

Ailenin her daim ayrıcalıklı üyeleri çocuklar yemyeşil bir alan içerisinde, sosyal ve eğitici tüm imkanlarla büyüsün diye Gültekin Pera’nın tasarımında çocuk oyun alanları, geniş sosyal alanlar ve peyzaj unsurları neredeyse daire alanları kadar büyük bir yere sahip.

SPOR VE SAĞLIK

Evinize birkaç adım yakınlıkta olan Gültekin Pera’nın spor ve fitness alanları ile hem siz hem de aileniz yaşamı her daim zinde ve enerji dolu karşılayabilir. Modern yaşamın gerekliliği haline gelen egzersiz ve formda olmanın keyfini ailecek yaşayın. Yoğun geçen bir günün sonunda; kendinize ya da ailenize keyif dolu bir armağan vermek istediğinizde Gültekin Pera’nın masaj ve spa alanları sizleri bekliyor. Şehrin huzur dolu bahçesinin her noktası siz ve aileniz yaşamın keyfini doyasıya çıkarın çıkarın diye düşünüldü.

İÇ MEKANLAR

Huzur dolu bahçeden konforla bezenmiş evinize adım attığınızda; evinizin her açıdan peyzaja hakim manzarası, malzeme seçiminin kalitesi, mimarı tasarımı ve ferahlığı sizlere hem siz hem de aileniz için doğru bir karar verdiğinizi hissettirecek.

13,200 m2

Genel Alan

225 m2

Havuz

Otopark

Her Daireye

Güvenlik

7/24 Kameralı Sistem

Gültekin Pera’nın 135 m2 den başlayan 3+1 daire tipleri; yetişkin ve çocuk havuzları, her daireye özel otoparkları ve tüm yaşam alanı içerisinde yer alan güvenlik sistemi ile ebeveynlerden çocuklara tüm aile üyelerinin yaşamını konfor ve keyifle donatacak.

A+
A+
A
A
B
B

Otobana 2 dk

Mavibahçe 10 dk

Bostanlı İskele 15 dk

AOSB 7 dk

Havalimanı 40 dk

Her günün huzurla başlayıp mutlulukla bittiği; şehrin yanıbaşında yemyeşil bir bahçe hayal edin. Sevdiklerinizi ve ailenizi geçen her günde mutlu görebildiğiniz bir yaşam alanı düşünün. Yaşamın hak ettiği mutluluğu huzurla bütünleştiren; her anı kaliteli kılan tüm detayların konforla donatıldığı;

Şehrin huzur dolu bahçesi Gültekin Pera ile tanışın…

İzmir’in yatırım ve yaşam kalitesi anlamında en hızlı yükselen İzmir Otobanı’na 1 dakika, Bornova’ya 15 dakika yakınlıktaki lokasyonu Ulukent’te, 13.200 m2 genel alan üzerine kurulu 7 bina 14 bloktan oluşan; konforlu yaşamın tüm yönlerini bulabileceğiniz Gültekin Pera’nın 225 m2 açık havuzu; her daireye özel otoparkı, özenle konumlandırılmış yemyeşil peyzaja bakan geniş balkonları ve spordan masaja; çocuk oyun alanlarından genel güvenlik hizmetlerine kadar tüm bileşenleri yaşamı her yönüyle tatmanız için tasarlandı.

Tüm aile üyelerinin her güne mutlulukla başlayacağı; keyifli ve konforlu bir hayatın tüm imkanlarını bir arada yaşayabileceği huzur dolu bir yuva için doğru kararı Gültekin Pera ile verin.

Gültekin Pera, Şehrin Huzur Dolu Bahçesi…


Online Katalog İçin Tıklayınız

LOKASYON

1 dakikada İzmir Otobanı’na çıkıp şehrin tüm trafiğini geride bırakabileceğiniz; 15 dakikada şehrin merkez noktalarından Bornova’ya ulaşabileceğiniz lokasyonuyla şehrin huzur dolu bahçesi Gültekin Pera; İzmir’in son yıllarda gözde lokasyonu olan Ulukent’te hayata geçiyor.

SOSYAL YAŞAM

Aileniz ile keyif dolu hatıralara sahne olacak yuvanızın konforu ne denli önemli ise; tüm aile üyelerinin Gültekin Pera’nın bütününde geçirdiği zaman da mutluluk dolu olmalı. Spor - fitness merkezi, masaj salonları ve çocuk oyun alanları ile Gültekin Pera’da geçirdiğiniz her an renkli ve dolu dolu olacak.

KONFOR

Konforun detaylarda detayların ise uyumlu bir bütünlükte hayat bulduğu Gültekin Pera, bir günün başlangıcından bitimine dek her anı rahat kılmayı vizyon edinen bir mimari ile inşa edildi. Her daireye ait otopark, concierge hizmeti, geniş balkonlar ve daha pek çok konfor unsuru sizi ve ailenizi bekliyor.